Ayma Yoga kadınlar tarafından yönetilen aile şirketi Ayma Tekstil’in bir markasıdır. İki kız kardeş tarafından sürdürülen Ayma Yoga’da ilişki kurduğumuz herkesin yaşam kalitesinin artmasına inanıyoruz. Amacımız hayatımızın birçok alanında bilincimizi yükseltip farkındalığımızı arttırmak. Bu nedenle bizler için olmazsa olmazımız farkındalık; üretici ve tüketici farkındalığı, beden farkındalığı, hareket farkındalığı, çevre farkındalığı…

Herkesin sağlıklı bir çalışma alanına sahip olma hakkı olduğuna inanıyoruz. Dürüst ve şeffaf bir marka olarak üretimde adaleti destekliyoruz. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğuna öncelik veriyor, onları dinliyoruz. Çünkü biliyoruz ki birbirimize ihtiyacımız var. 

Bedenlerimize temas edecek en rahat ve kaliteli ürünleri ortaya çıkarmak için inandığımız en doğru kumaş ve malzemelerle çalışıyor, kendi atölyemizde özenle dikiyoruz ve adil fiyatlandırma prensipleri ile kullanıma sunuyoruz. İnandığımız değerler doğrultusunda daha iyi bir geleceğe doğru büyümeyi amaçlıyoruz. Mutlu ve sağlıklı yaşamlar sürmenin bu şekilde mümkün olduğuna inanıyoruz. 

Teşekkürler;
Ayma Yoga Ekibi

Atölyemizde

Ticarette adalet ve şeffalığa inanıyoruz.

İşçi haklarını ve çevre sorunlarını önemsiyoruz.

Yüksek kalite ürünler üretiyoruz.

Hızlı moda anlayışından uzak prensiplere sahibiz.

Atölyemizden Görüntüler